LED valgus asendamine traditsioon LED road tänavavalgustuse

Source:

Ülemaailmse kliimakonverentsi COP21 konverentsi Pariis, Philips välja aruande valgustus, LED valgustus LED tänava kerge asendamine traditsioon LED road valgustus toob enneolematu suuremahuliste energiatõhususe kohta kogu maailmas.

Uuring andquot; LED valge Revolutionandquot; et kõik tulevikus valgustus asendada LED tuled ja suureks abiks, vähendades süsinikdioksiidi heitmeid, umbes 1400 miljoni tonni (megatonnine) võrdub salvestada 272 miljardit eurot (vastab 1.9262 triljoni jüaani RMB) vähendada 2030.

Üksi valgustus elektritarbimine moodustas 19% maailma primaarenergia ja võrdub 6% maailmas süsihappegaasi. Seetõttu on oluline energia kasutada näiteks LED-tehnoloogia võimalik minna pikk tee, et vähendada süsinikdioksiidi heitmeid.

Kuid sel juhul peab tempot, Philips hinnanguliselt kasvab elanikkonna plahvatus, linnastumine kiirendada ja parandada elukvaliteeti, võrreldes 2006 aastal 2030, vaja veel 35% valgustus vajadusi. 2006 on ka originaal Philips üleskutset meelde facelift kui energiasääst lambid. Sellest ajast alates valgustus on oluline vähendada ökoloogilist jalajälge tõttu.

Kliima rühma juba ammu LED tuled, kasutamise edendamine sest see on üks kiireim ja tõhusaim meetod. See võib mitte ainult vähendada süsinikdioksiidi heitmeid vaid ka säästa suuri summasid. Philips hinnangul, et kõik välisvalgustuse sisse LED facelift aitab vältida 110 miljonit tonni süsinikdioksiidi atmosfääri ja 2030 21 miljardit eurot (vastab umbes 148.7 miljardi jüaani) salvestamiseks.

Siiski selle eesmärgi saavutamiseks facelift valitsuste poliitika edendamine ja väljumiseks madalaima energiatarbimise ja tavapärasest energiasäästlike lampide on oluline julgustada, et aidata rahastada selliseid programme on ka oluline.

Samal ajal kõrge kvaliteediga side üldsusega ei ole lihtsalt valgustus energia säästmise funktsioonid on samuti väga oluline. Kaasaegsed valguslahendused nagu LED lamp aitab luua atraktiivsemaks, rohkem sobib kasutamiseks linna ja luua elukeskkond atraktiivsemaks ja dünaamiline.


Küsitlus
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Võtke meiega ühendust
Address: No.1, Xinxi Avenue, uus Tööstuspark, Hi-tech tsooni, Xi'an City, Hiina
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua valgustus Electric Equipment Co., Ltd