LED tänavavalgustuse: energia tõhususe, ohutuse ja atraktiivne linnamaastik

Source:

LED tänavavalgustuse: energia tõhususe, ohutuse ja atraktiivne linnamaastik

Kaasaegne LED tänavavalgustus säästab energiat ja kulud, märkimisväärset taset on võimalik parandada linnade turvalisuse, võimaldab ahvatlev atmosfääri elamisväärne ja säästvalt vähendab CO2 heitkoguseid. Kui investeerimisprojekti, seetõttu on võimalik saavutada positiivne linnaarengu kiiremini kui teised moderniseerimise projektid. Kohalikud volikogud on lai valik erinevaid rahastamine ja toetus programme, mis neid.

Hiljutise uuringu kohaselt hinnatakse tehnilise seisukorra tänavavalgustus 51% Nõukogude vajab täiendamist. See on paindlik jaoks erinevad teistest Euroopa riikidest. Teostatud remont Yahua valgustus suutis säästa 85% valgustus üldkulude kasutamise energiatõhusate LED valgustus ning intelligentne valguse juhtimine, samaaegselt saavutada valguse kvaliteet.

tema tütarettevõtte Siteco ette kaasaegne, energiasäästlik ja vastupidav linnade valgustamise on tõhus ja intelligentne LED lahenduste portfell. Jaoks linnaosa volikogu igas suuruses, et kujundada tuleviku elamisväärne residendid, energiasääst, ohutu, atraktiivne ja võrku ühendatud.


Küsitlus
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Võtke meiega ühendust
Address: No.1, Xinxi Avenue, uus Tööstuspark, Hi-tech tsooni, Xi'an City, Hiina
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua valgustus Electric Equipment Co., Ltd