LED Highbay valgust kasutatakse peamiselt mis koht?

Source: Yahua valgustus

LED highbay tuled on laialdaselt kasutatakse. See ei ole enam eksklusiivne professionaalne valgustus. LED kaevandamise lamp toodetud silmapaistvamaid marki, sest valgustus valguse toodetud tulemuslikkuse mining valgusdioodlamp ja hind on selgeid eeliseid. Siis praeguse valgusdioodlamp kaevandamise kasutatakse peamiselt millist kohta? Tegelikult see probleem puudutab ja Küsisin palju inimesi, sest enamik inimesi ei tea konkreetse eesmärgi LED highbay lamp. Siin ta lihtsalt ütles, et probleem rakendusalad.

Praegu LED highbay lamp kasutatakse põhiliselt tehastes ja ettevõtetes, tööstus ja kaevandamine, nafta, keemiatehas ja mujal rohkem, sest tugev kasutusvõimalust, maanteel teemaksu jaamad, tanklad, supermarketites ja muudes kohtades saab kasutada ka üle või valatud valgus valgustus tööriistad, eriti mõnes lõhkematerjali valdkonnas nõuab palju LED kõrge lahe lamp kasutada, asetage üldiselt kasutamise või palju , kattes sisuliselt mõningate taimede töötoad jms, lisaks näituse saalid, võimlad kui neid kohti, valgustuse, me sageli näha valgusdioodlamp kaevandamine.

Üldiselt kasutada LED highbay tuled on kohti, mis vajavad eredat valgustust ja suurema ala, nii, et saame viinud asendada traditsiooniline E40 laterna omaniku liides lähenemisviis saavutada suuremat energiatõhusust, mõned neist on suhteliselt lai.

Tegelikult LED kõrge lahe valgus kohaldamise kohta on palju kasutamist, kuid nüüd turg on just alanud tõusta LED kõrge lahe valgus ilma kasutaja kasutamisega arendanud seda, on mõned kohad, kasutage LED HIGHBAY lambid, maa töökoja, lao, supermarket nendes kohtades kasutamise kerge valgustatud LED highbay lamp toodete suhteliselt rohkem.


Küsitlus
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Võtke meiega ühendust
Address: No.1, Xinxi Avenue, uus Tööstuspark, Hi-tech tsooni, Xi'an City, Hiina
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua valgustus Electric Equipment Co., Ltd