LED paneeli tuled ja rakendamisel

Source:

LED paneel kergeselle valgustatuse ühtlus on hea, mis on kõrgem, kerge sümmeetria pehme, rahulik ja omadused, on laialt kasutusel office, koolid, haiglad, tutvustuse, kodus ja mujal, saada viis jooksul asendada traditsiooniline iluvõre plaat parim toode.

Toodete

LED tuled, sealhulgas olulise raamistiku, difusioon plaadi, kerge juhtplaat paigutus lamp beads, sõita võimu, alumiinium plaat ja muud komponendid.

1, raam: raam tugevust mõjutada vastupidavust

Raam on oluline osa tuled, kõrge intensiivsusega raamistiku muutmine paneeli tuled vastupidavamad. LED paneel kerge raami kasutamise olulised erinevused, termilise ei ole sama. Statistika järgi praeguse paneeli kerge raami materjal on peamiselt alumiinium, teras, arvuti, A6063, alumiiniumist, terasest ja muudest materjalidest.

2 difusiooni plaat: eri valguse läbilaskvus materjali vahe

Difusioon plaadi rolli valgus laiali sümmeetriliselt, kuid varjavad turustusvõimalusi roll ka kerge juhtplaat, oluline materjale on akrüül, PC, PS ja nii edasi.

Vastavalt tuttav, akrüül valgusläbivus 92%, PC 88%, PS ilmselt ka 80%, akrüül valguse läbilaskvus üle PC ja kulu on madal, kuigi selle vananemisvastane täitmine on nõrk; ja PC materjali kallid, kuid tugev anti-vananemist õigesidemed.

3, kerge juhtplaat: suur mõju valguse mõju plaat

Kerge juhend plaat funktsioone juhtida valguse deformeerunud paralleelne valgus-valgust läbilaskvad plaati risti valgus-valgust läbilaskvad plaat ja peegeldab tagasi kivide tagaosale paneeli lambi valguses: kerge juhtplaat aruteludokumendis. Selles protsessis, vaid ka vähendada kerge, kui üldiselt vähenemine tule juhikut plaat kerge tõhusus sõltub suuresti võrgu planeerimine, seejärel valikut lehe taset.

4, võimsus: pidev praeguse võimu tarne mudel

LED lamp on kaks võimu sõidurežiim, pidev Praegune toiteallikas, selle mudeli kuuletuma kõrge, PF väärtus on kuni 0,95, tasuv; teine on pidev pinge, millel on pidev Praegune toiteallikas, stabiilne jõudlus, kuid kuuletuma odav.

Toote klassifikatsioon

LED tuledon otsene tüüp ja pool valgust kiirgav kahte kategooriasse.

Külgvalgustus paneel on kerge, lihtne paigutuse ja transpordi eelised, puuduseks on kerge sära ei ole sümmeetria; otsene tüüp paneel on rikas heleduse ära, kulude kasv on ülemine käsi, puuduseks on mitte lõpetada pimestavad, tume ala, raske, suhteliselt ebamugav transport ja paigutuse.

Pool LED tuled otsene tüüp tõttu pool kiirgav LED paneel tehnoloogia maksumust võrreldes on suhteliselt suur, mis määratakse valgustavale toote paigutus, pool kiirgav LED tuled kui otsest tüüpi oskuste kõrval ja protsessid peaksid olema suur, et toodete saagis ja toote homogeensuse on raskesti kontrollitav.

Toote eelis

LED paneel valgus on väga pehme kerge meetod, nüüd levinud servas kerge meetod, ta hele keha valgust pind on sümmeetriline, nii, et valgus on pimestav. Kasutada kõikides ruumides, saab eemaldada pimestavad.

Meil on hea hinnaga LED paneeli valguse Tere oma iqnuiry:Sales@sxyhzm.com


Küsitlus
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Võtke meiega ühendust
Address: No.1, Xinxi Avenue, uus Tööstuspark, Hi-tech tsooni, Xi'an City, Hiina
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua valgustus Electric Equipment Co., Ltd